Nasz zespół

Poznaj nasz zespół ekspertów!

Profesjonaliści, którzy przekształcają wiedzę w wartość dla Klientów

 

Doświadczenie, które mówi samo za siebie

Nasz zespół tworzą specjaliści mogący pochwalić się bogatym, wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym, konsultingowym i trenerskim. To uznani fachowcy posiadający szerokie kompetencje i doświadczenie biznesowe. Każdy z naszych konsultantów oraz trenerów posiada co najmniej kilkanaście lat doświadczenia w swojej specjalności, co pozwala im dostarczać rozwiązania najwyższej jakości.

Nasi konsultanci i trenerzy to praktycy, którzy na co dzień prowadzą projekty wdrożeniowe oraz szkoleniowe. Nasze kompetencje w obszarze usług doradczych budujemy na podstawie praktycznego doświadczenia i gruntownej wiedzy teoretycznej Czynna praktyka pozwala nam dzielić się ze słuchaczami naszych szkoleń praktycznymi doświadczeniami z konkretnych wdrożeń. Wyróżnia nas nie tylko umiejętność efektywnego przekazywania wiedzy, lecz także kompleksowe doradztwo i wsparcie klienta w trakcie implementacji poszczególnych narzędzi.


Kompetencje międzynarodowe

Nasi konsultanci to weterani międzynarodowych korporacji, którzy zdobywali doświadczenie i doskonalili swoje umiejętności w dziedzinach zarządzania procesami biznesowymi, Lean oraz Six Sigma, transformacji cyfrowej i strategii biznesowej. Ich globalne doświadczenie jest nieocenione w zapewnieniu naszym klientom dostępu do najlepszych praktyk na świecie.

 

Komunikacja bez barier

Rozumiemy, jak ważna jest jasna i efektywna komunikacja w globalnym świecie biznesu. Dlatego nasi konsultanci są biegli w języku angielskim, co zapewnia płynną komunikację z firmami międzynarodowymi i ułatwia współpracę na różnych poziomach organizacyjnych.

 

Twój partner w doskonaleniu procesów i rozwoju bizesu

Zespół Open Horizon Consulting to nie tylko konsultanci- eksperci – to Twoi partnerzy w dążeniu do doskonałości biznesowej. Zapewniamy, że nasze rozwiązania są dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb i celów, aby wspierać Twój rozwój i sukces.

 

Skontaktuj się z Nami

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspomóc Twój biznes? Skontaktuj się z nami już dziś. tel: 61 666 1374 lub email: biuro@openhorizon.com.pl

facebook