O nas

Nasza misja: We supply knowledge to improve

Nasza firma działa na rynku usług szkoleniowych i konsultingowych od 2003 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu szerokiego zakresu usług związanych z podnoszeniem efektywności funkcjonowania przedsiębiorstw. Przez ostatnich kilkanaście lat pracowaliśmy dla licznych przedsiębiorstw, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Intensywnie rozwijamy się, w wyniku czego w marcu 2016 zmieniliśmy formę prawną prowadzenia działalności oraz nazwę firmy z OPEN HORIZON Training Consulting openhorizonconsulting na OPEN HORIZON Consulting sp. z o.o. sp. k.

W naszej propozycji znajdują się profesjonalne szkolenia, a także konsultacje oraz wdrożenia.
 
Wyróżnia nas przede wszystkim zdolność tworzenia kompleksowych rozwiązań, idealnie dopasowanych do potrzeb i wymagań naszych klientów. Łączymy wiele podejść w zarządzaniu przedsiębiorstwem, dzięki czemu nasze usługi, dostarczają klientom dodatkową wartość dodaną. Jesteśmy praktykami i zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów najwyższej klasy, posiadających wieloletnie i bogate doświadczenie biznesowe w usługach oraz przemyśle.
 
Ponadto oferujemy także profesjonalne programy szkoleniowe i wdrożeniowe między innymi z zakresu lean manufacturing, lean six sigma na poziomach White Belt, Yellow Belt, Green Belt oraz Black Belt, szkolenia z zarządzania procesami oraz zarządzania projektami, gwarantując ich skuteczność i najwyższą jakość oraz wymierne korzyści dla Klienta.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
 
W 2018 roku uzyskaliśmy potwierdzenie zgodności ustanowionego systemu zarządzania jakością z wymaganiami normy ISO 9001:2015. 

 
Jesteśmy zapisani w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem 2.30/00009/2019 .
 
Czytaj więcej:
 
onas
 
Nasze usługi koncentrują się na następujących obszarach:

  • Zarządzanie Strategiczne - obejmujące usługi związane z formułowaniem, wdrożeniem i monitorowaniem realizacji strategii;

  • Lean Six Sigma - obejmujące usługi związane z wdrożeniem filozofii i narzędzi Lean 6 Sigma w przedsiębiorstwie;

  • Lean Manufacturing - obejmujące usługi związane z wdrożeniem filozofii i narzędzi Lean Manufacturing w przedsiębiorstwie;

  • Zarządzanie Projektami - obejmujące kompleksowe usługi mające na celu podniesienie sprawności wprowadzania zmian i projektów oraz wdrożenie najlepszych praktyk (best practice) w zarządzaniu projektami i programami;

  • Zarządzanie Procesami - obejmujące kompleksowe usługi związane z identyfikacją i mapowaniem procesów oraz projektowaniem i wdrożeniem standardów zarządzania procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie;

  • Audyt Organizacyjny - obejmujące usługi związane z analizą stanu organizacji, identyfikacją głównych problemów efektywności oraz wskazaniem obszarów występowania marnotrawstwa w przedsiębiorstwie , a także rekomendacji działań rozwojowych i doskonalących.

Najbliższe szkolenia

facebook

ul. Młyńska 5/9 61-729 Poznań
+48 61 666 13 74 biuro@openhorizon.com.pl