O nas

 

Witamy w OPEN HORIZON Consulting!

"Twój Partner w doskonaleniu procesów biznesowych"

 


Kim Jesteśmy

 
Jesteśmy liderami w dziedzinie szkoleń oraz doradztwa związanego z zarządzaniem i usprawnianiem procesów biznesowych, specjalizując się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw na całym świecie. Nasze doświadczenie i zaawansowane metody pracy pozwalają nam tworzyć rozwiązania, które przekształcają wyzwania z którymi mierzą się przedsiębiorstwa w nowe możliwości ich rozwoju.
 

 

Nasza Misja


Naszą misją jest inspirowanie, edukowanie i wspieranie osób i przedsiębiorstw na każdym etapie ich podróży z zarządzaniem procesami i usprawnianiem procesów z wykorzystaniem Lean Six Sigma

Dostarczamy najwyższej jakości usługi szkoleniowe, doradcze i wdrożeniowe, promujemy wymianę doświadczeń, oraz budujemy globalną społeczność entuzjastów ciągłego doskonalenia. Wierzymy, że poprzez naszą pracę, każdy może odkryć moc Lean Six Sigma, przekształcić swoją organizację i zostać liderem w zakresie podnoszenia efektywności procesów i jakości obsługi
 
 

Nasze Usługi

Strategia Biznesowa: Tworzymy dedykowane strategie, które wspierają wzrost i innowacyjność Twojego biznesu.


Transformacja Cyfrowa: Pomagamy firmom w pełnym wykorzystaniu potencjału technologii cyfrowych, od automatyzacji procesów po analizę danych.

Zarządzanie Zmianą: Specjalizujemy się w prowadzeniu organizacji przez zmiany, minimalizując ryzyko i maksymalizując korzyści.

Szkolenia i Rozwój: Oferujemy szkolenia i warsztaty, które wzmacniają umiejętności Twojego zespołu i przygotowują go na obecne i przyszłe wyzwania.

Optymalizacja Procesów Biznesowych: Skupiamy się na procesach biznesowych zapewniających trwałą przewagę konkurencyjną i stanowiących klucz do realizacji celów strategicznych oraz systematycznego podnoszenia efektywności operacyjnej Twojej firmy.

Konsultacje, mentoring i coaching: Zapewniamy wsparcie wdrożeniowe przez ekspertów na każdym z poziomów od usług indywidualnych po kompleksowe wdrożenia dla firm.

 

Dlaczego OPEN HORIZON Consulting?


Profesjonalizm: Nasi konsultanci to doświadczeni eksperci w swoich dziedzinach.

Indywidualne podejście: Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb.

Innowacyjność: Nieustannie poszukujemy nowych i lepszych rozwiązań, aby nasze propozycje były zgodne z najnowszym trendami i najlepszymi praktykami.

Dostępność: Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy zakres oraz formę wsparcia do potrzeb i oczekiwań Klientów

Partnerstwo: Wierzymy w budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i partnerskich relacjach z Klientami

 

Rozpocznij swoją podróż ku przyszłości z Open Horizon Consulting. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspierać Twój biznes.


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Tel: +48 61 666 13 74
Mobile: +48 697750065

E-mail: biuro@openhorizon.com.pl
 
 
W 2018 roku uzyskaliśmy potwierdzenie zgodności ustanowionego systemu zarządzania jakością z wymaganiami normy ISO 9001:2015. 

 
Jesteśmy zapisani w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem 2.30/00009/2019 .
 
Czytaj więcej: 
 
onas
 
Nasze usługi koncentrują się na następujących obszarach:

  • Zarządzanie Strategiczne - obejmujące usługi związane z formułowaniem, wdrożeniem i monitorowaniem realizacji strategii;

  • Lean Six Sigma - obejmujące usługi związane z wdrożeniem filozofii i narzędzi Lean 6 Sigma w przedsiębiorstwie;

  • Lean Manufacturing - obejmujące usługi związane z wdrożeniem filozofii i narzędzi Lean Manufacturing w przedsiębiorstwie;

  • Zarządzanie Projektami - obejmujące kompleksowe usługi mające na celu podniesienie sprawności wprowadzania zmian i projektów oraz wdrożenie najlepszych praktyk (best practice) w zarządzaniu projektami i programami;

  • Zarządzanie Procesami - obejmujące kompleksowe usługi związane z identyfikacją i mapowaniem procesów oraz projektowaniem i wdrożeniem standardów zarządzania procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie;

  • Audyt Organizacyjny - obejmujące usługi związane z analizą stanu organizacji, identyfikacją głównych problemów efektywności oraz wskazaniem obszarów występowania marnotrawstwa w przedsiębiorstwie , a także rekomendacji działań rozwojowych i doskonalących.

Najbliższe szkolenia

facebook

ul. Młyńska 5/9 61-729 Poznań
+48 61 666 13 74 biuro@openhorizon.com.pl